Vilnius Mini Maker Faire

Random Absurdus : „Maker Faire – tai suneštinis vakarėlis su puikia atmosfera”

VMMF2016_03

Mantas (Random Absurdus) dalinasi praeitų metų „Vilnius Mini Maker Faire” dalyvio įspūdžiais ir tuo, ko tikisi iš šiemet dalyvausiančių projektų.

„Pirmasis „Vilnius Mini Maker Faire” buvo nuostabus: ideali vieta,  koordinavimas, galimybė pamatyti, kas ir ką kuria Lietuvoje.”

APIE TAI, KAS BUVO. Prisimenu, kaip  „Maker Faire” organizavimo idėja buvo aptarta atviroje aktyviausių Lietuvos maker’ių diskusijoje, vykusioje „No Trolls Allowed” hacker' camp'e. Kai Meškėnų komanda ėmėsi iniciatyvos  festivalį organizuoti ir  Kauno Makerspace’o narius pakvietė sudalyvauti su savo turimais ar festivaliui specialiai sukurtais projektais,  man tai tapo puikia galimybe juos įgyvendinti.

Turėjau gana ilgą patrakusių idėjų sąrašą. Teigiamas organizatorių požiūris į  „crazy” projektus padėjo išsirinkti dvi instaliacijas. Abiejose derinau žaismingumą, konceptualumą ir interaktyvumą. Aišku, be Kauno Makerspace’o, jo įkūrėjų ir narių pagalbos, tos interaktyvios instaliacijos  turbūt ir būtų likusios neįgyvendinta svajone...

Pirmasis darbas – „Porno inkilas” –  tai orgazmo simuliatorius, kuriame pasitelkęs satyrą stengiausi parodyti, kaip kartais sunku suprasti svetimą orgazmą   – ar čia jis jau buvo,  ar dar ne. Antrąją instaliaciją – „Grojančią koją” –  galėčiau pavadinti muzikos instrumentu-kontroleriu. Muzikos instrumentuotė intensyvesnė tada, kai koja paliečiama aukščiau. Drąsiausiausiems netgi pavyksta išgirsti vokalą:)

APIE TAI, KAS BUS. Dalyvauti „Vilnius Mini Maker Faire”  yra verta, nes tai – tarsi visų Lietuvos maker’ių suvažiavimas, „suneštinis vakarėlis” su puikia atmosfera, įdomiais žmonėmis ir bendruomeniškumo pojūčiu. Todėl būsimiems renginio dalyviams linkiu neriboti fantazijos: vežti techniškus tačiau tuo pat metu  kūrybiškus projektus. Mano manymu, interaktyvūs kūriniai bus patys įdomiausi, nes būtent jais galėsime konkuruoti su galybe puikaus vizualinio turinio, kasdien pasirodančio internete.”

www.randomabsurdus.eu

Kvietimas maker'iams

Tapk savanoriu

Pirk lankytojo bilietą

Sek naujienas facebook'e

Apie pasaulinį Maker Faire tinklą

Vilnius Mini Maker Faire is independently organized and operated under license from Maker Media, Inc.