Vilnius Mini Maker Faire

Antrasis Vilnius Mini Maker Faire – gegužės 26-27 dienomis

VMMF2016_05

Šių metų gegužės 26-27 dienomis Energetikos ir technikos muziejuje įvyks jau antrasis technologijas, meną ir DIY („pasidaryk pats“) judėjimą jungiantis renginys Vilnius Mini Maker Faire!

Po pernai metų debiuto lydimi dvigubai didesnio užsidegimo šiuo metu šlifuojame renginio programą, tvirtiname pirmuosius dalyvius, rengiame Vilniaus viešosioms erdvėms skirtas instaliacijas ir ruošiamės jau tradicija tapsiančiam  meninių dviračių paradui  “Who did that to my bike”.   Išduosime paslaptį - šiemet prie renginio prisijungs ir vienintelė Lietuvos hakerių stovykla "No Trolls Allowed", pasaulinė organizacija "The Micro:bit Foundation" bei patys renginio šeimininkai  Energetikos ir technikos muziejus, todėl tikimės žymiai didesnio lankytojų skaičiaus, aktyvaus mokyklų prisijungimo bei visuomenės dėmesio augančiai ir stiprėjančiai maker’ių bendruomenei.

Daugiau informacijos apie programą jau netrukus, o kol kas primename: Vilnius Mini Maker Faire, pasaulinio Maker Faire dalis,  tai festivalis, skirtas mokslui, išradimams ir kūrybiškumui skatinti.  Jis buria įvairaus amžiaus technologijų entuziastus, kūrėjus, švietėjus, mėgėjus, mokslo klubus, inžinierius, autorius ir menininkus, studentus ir moksleivius, kurie mugės metu dalinasi savo kūriniais ir žiniomis.

Kviečiame registruotis ČIA.

Savanorių paraiškas pildykite ČIA.

Bilietai lankytojams jau greit pasirodys prekyboje.

Kvieskite draugus ir sekite atnaujinimus mūsų facebook paskyroje.

Apie pasaulinį Maker Faire tinklą