Vilnius Mini Maker Faire

Mes – Europos Maker’ių Savaitės dalis

EuropeanMakerWeek

Mes – Europos Maker’ių Savaitės dalis

Gegužės 30 – birželio 5 dienomis visoje Europoje vyks Europos Maker’ių savaitė ir mes labai nekantraujame tapti jos dalimi! 28-iose šalyse vyks daugiau nei 400 renginių, kuriuose bus švenčiamas maker’ių judėjimas, kūrybiškumas, išradingumas ir technologijos.

Europos Maker’ių savaitė yra rengiama Europos komisijos iniciatyva, kurios tikslas – skatinti kuo daugiau žmonių domėtis ir prisijungti prie FabLab, atvirų dirbtuvių, skaitmenizuotų gamybos laboratorijų, dirbtuvių ir kitų kūrybinių erdvių. Šis renginys ypač skatina prie maker’ių iniciatyvų prisijungti mokyklas ir kitas švietimo įstaigas bei apie tai šviesti moksleivius.

Copy of 2015, France, Grenoble, Mini Maker Faire, Pierre Jayet, Sub-licencegrenoble-maker-faire-2015_21942381898_o

Visa Europos Maker’ių savaitės organizatoriai tiki, kad maker’iai – labai svarbi Europos ekonomikos dalis, prisidedanti prie jos pažangos, ypač švietimo kontekste. Todėl Europos Maker’ių Savaitės tikslas – sustiprinti maker’ių bendruomenę, kurie dirba lokaliai, tačiau prisideda prie globalaus tinklo ir užmegzti dialogus tarp maker’ių ir visuomenės, verslo, mokslo ir valdžios institucijų bei medijos kanalų.

Daugiau apie Europos Maker’ių Savaitę galite rasti čia: www.europeanmakerweek.eu

Apie pasaulinį Maker Faire tinklą